+380 (44) 492-94-14
Українська Англійська Німецька
Career

Послуги компанії "ANLEON"

Спеціалізація нашої компанії - Імпорт і Експорт «під ключ». повне логістичний супровід вантажів і комплексне митно-брокерське обслуговування. Від укладення контракту та сплати грошових коштів закордонному постачальнику, перевірки документів на відвантаження, всієї логістики, митного оформлення до доставки вантажу до «дверей» замовника. Аналогічно відбувається робота з експорту вантажу за межі нашої країни.

Один з основних напрямків діяльності нашої компанії, який може замовити наш клієнт на аутсорсингу - це послуга так званого «технічного імпортера» - у випадку, якщо клієнт не хоче вести зовнішньоекономічну діяльність самостійно на території України, він може замовити цю слугу на аутсорсингу в нас.

Технічний імпорт - це здійснення імпортно - експортних поставок однією юридичною особою за дорученням іншої юридичної особи.

Якщо Ви вирішили зайнятися постачанням будь-якого імпортного товару на територію України - наші фахівці завжди прийдуть Вам на допомогу. Ми зможемо укласти контракт із закордонним постачальником, зробимо оплату, прорахуємо і виберемо оптимальний варіант логістичної схеми щодо часу і вартості, зробимо митне оформлення / заплатимо всі необхідні митні платежі і доставимо товар до Вас на склад. При необхідності, надамо відстрочку платежу за товар. Доставка «під ключ» передбачає поставку товару, який пройшов повне митне очищення з комплектом дозвільних (сертифікація, СЕС, гемологія і т.д.) і податкових документів. Таким чином наш клієнт отримує товар на території України в національній валюті з усіма необхідними документами.

Якщо у Вас є покупці на Ваш товар в інших країнах - ми зможемо грамотно і оперативно виконати експортну операцію, зручну як для Вас, так і для Вашого закордонного покупця.

Також, при бажанні нашого клієнта стати учасником зовнішньоекономічної діяльності, ми здійснимо акредитацію Вашої компанії в митних органах і надамо якісне митно-брокерське обслуговування.

Багатий досвід, знання і вміння наших співробітників зроблять імпортно-експортну операцію для Вас простою і зрозумілою.