+380 (44) 492-94-14
Українська Англійська Німецька
Career

Імпорт/Експорт вантажів з митним очищенням

Ми пропонуємо наступні варіанти роботи з Вами:

Перший - весь обсяг роботи з постачання здійснює наша компанія. Контроль поставки починається від моменту початкового спілкування з заводом-виробником, оплати грошових коштів заводу за товар, повної логістики - доставки товару до митного терміналу, до отримання необхідних дозвільних документів і безпосередньо самого митного оформлення на терміналі / оплати всіх необхідних платежів. Ми розуміємо, що на момент укладання угоди з Вами, у Вас можуть бути тісні та дружні зв'язки з представниками заводів-виробників, будь-які усні домовленості. Тому, ми, в ході укладання угоди з заводом, обов'язково тримаємо тристоронній зв'язок: завод - ми - Ваша компанія.

Другий – здійснення митно - брокерського обслуговування. У цьому випадку імпортером виступає Ваша компанія. Наші фахівці будуть працювати з документами, які Ви надасте. При необхідності ми отримаємо певні документи (якщо їх нема) до митного оформлення (СЕС, утилізація тари, радіологія, фітокарантин тощо), а також здійснимо митне оформлення.

Є ще третій варіант – робота за договором комісії (комітент - комісіонер). Але цей варіант роботи в нашій країні вкрай рідкісний. Але у випадку зацікавленості – ми готові допомогти і в цьому. Основною перевагою даного варіанту є те, що право на вантаж в процесі операції належить Вам (комітенту), а всю необхідну роботу виконуємо ми (Комісіонер).

Наші фахівці мають великий досвід роботи з державними органами. МИ будемо раді надати повний цикл послуг з оформлення необхідних митних документів в Україні.